Antwerpia niedawno wzbogaciła się o niezwykły budynek.
Usytuowany w parku, góruje jak architektoniczna rzeźba lub jak korona nad tkanką mieszkalną. Z profilu monochromatyczna biała objętość wymyka się grawitacji przez załamania w niezwykłych miejscach.

Ten piękny biurowiec zlokalizowany jest w samym sercu miasta, ma czternaście pięter i niecałe 58 metrów wysokości. Fasadę zdobi 683 trójkątnych okien i delikatnie połyskująca fasada. W zależności od pogody i koloru nieba jego odcień zmienia się od szarości, poprzez biel do błękitu.

Architekt Xaveer De Geyter wykonał fantastyczny projekt. Budynek poza niezwykłą urodą, jest absolutnie pasywny i całkowicie niezależny od paliw kopalnych. Ogrzewanie i chłodzenie odbywa się za pomocą instalacji do magazynowania energii z odwiertów geotermalnych. Ma dobrze izolowane elewacje. A na dachu znajduje się bateria paneli słonecznych. Do celów sanitarnych używamy jest woda deszczowa a podziemny parking ma zielony dach jako część zupełnie nowego ogrodu.
W rekordowo krótkim czasie stał się ulubieńcem fotografów i zapełnił swoim wizerunkiem wszelkie portale internetowe, od instagrama przez Facebook do wszelkiego rodzaju konkursów fotograficznych, gdyż jest absolutnie fotogeniczny. Oczywiście najpiękniej wygląda, gdy białe cumulusy odbijają się we wszystkich oknach sprowadzając niebo na ziemię czy odbijając promienie słoneczne jak wiele latarnia miejska.